A3-XL

GŁĘBOKI DŹWIĘK POŁĄCZONY Z ELEGANCJĄ

6 calowy głośnik niskotonowy z utwardzanego polipropylenu jednocalowy, jedwabny głośnik wysokotonowy 2-drożny bass-reflex

Dzięki zastosowaniu 6-calowego głośnika niskotonowego zaprojektowanego przez firmę GOLD NOTE, wykonanego przez firmę SEAS ze specjalnego, utwardzonego polipropylenu, A3-XL może zapewnić wyjątkowo niską i mocną odpowiedź częstotliwościową oraz umożliwić najbardziej naturalną reprodukcję dźwięku.

Cofnięty, wbudowany głośnik pozwala rozszerzyć i wydobyć bas oraz odtwarzać każdy szczegół.

Cofnięty, wbudowany głośnik pozwala rozszerzyć i wydobyć bas oraz odtwarzać każdy szczegół.

Eliptyczny głośnik wysokotonowy z jedwabiu jest specjalnie dostosowany do kształtu kolumny i wyposażony w aluminiowy, sztywny kołnierz, co pozwala utrzymywać wysokie częstotliwości w czystym brzmieniu nawet wtedy, gdy chcesz cieszyć się dużą głośnością.

A-3 XL stają się czystą przyjemnością, gdy umieszcza się na ręcznie robionym standzie. Pasują również do każdej półki i nawet jeśli umieścisz je blisko ściany jego zaskakujące brzmienie nie zostanie utracone dzięki zastosowaniu przedniego bass-reflexu z podwójnym basem.

Niestandardowe kanały bass refleksu wykonane są w celu zminimalizowania turbulencji i niepożądanych interakcji dźwiękowych, oraz w celu uzyskania bardzo potężnej, szczegółowej i naturalnej muzyki w każdych warunkach.

Skrzynia głośnika jest dostrojona przez dwie duże aluminiowe, zagłębione płyty po każdej stronie, co gwarantuje niesamowite wzmocnienie basów, daleko ponad możliwości głośnika. Płyty te są zablokowane w skrzyni za pomocą stalowych gwintowanych prętów i odpowiednio umocowane tak, aby mogły pracować jak wirtualne głośniki (Virtual Passive Drivers) w celu wzmocnienia basów.

Panele boczne są dostępne w czarnych lub srebrnych, szczotkowanych aluminiowych wykończeniach, ewentualnie mogą być pokryte prawdziwą włoską skórą. Pozostała część obudowy jest lakierowana, w kolorze czarnym, matowym lub fortepianowym. Dzięki takiemu wykończeniu kolumna stanowi idealne wyposażenie nowoczesnego i stylowego salonu.

Specyfikacja

Podwójny przedni Bass-Reflex z podwójnym przednim głośnikiem
Pasmo przenoszenia: 45-20000Hz ± 3dB
Czułość: 87dB SPL 2,83Vs / 1m
Głośnik: 1" miękki, kopułkowy driver
Midwoofer: papierowy głośnik stożkowy 6 "
Sugerowany wzmacniacz mocy: 20 -120W
Maksymalną moc: 100 W RMS
Impedancja: 8 Ohm nominalna
Zwrotnica: 2500 Hz przy 12dB / Octave
Złącza: Bi-Wiring GOLD, UWAGA rohodium BP-01 niklowany

ROZBUDOWA

Zwrotnica na zamówienie

DANE:

WWymiary: 190mm szer.| 285mm wys.| 350mm gł.
Waga: 18 kg (z opakowaniem)
WYKOŃCZENIA

Czarny mat | Biały matowy Czarny błyszczący fortepianowy
(Skóra pełnoziarnista lub skóra egzotyczna na żądanie)Recenzje i nagrody

Listopad 15, 2015

HIGHFIDELITY.PL

Firma Gold Note wprowadziła do sprzedaży dwa nowe modele kolumn głośnikowych: monitory A3-XL oraz podłogowe A6-XL. Oba produkty mają wyróżniać się na tle konkurencji pięknym designem oraz niezwykle wysoką jakością wykonania, która charakteryzuje wszystkie produkty włoskiego producenta.