Kolumny głośnikowe Gold Note A6 EVO II


A6 EVO II charakteryzuje się całkowicie nowym wyglądem przedniego panelu, z korpusem w kształcie rombu, który został zaprojektowany tak, by jak najlepiej radzić sobie z wibracjami. Połączenie tego kształtu z materiałem wykorzystanym do stworzenia obudowy, tworzy bardzo solidną konstrukcję, która poprawia kontrolę mocy i zapewnia większą dynamikę, zachowując przy tym czystość w paśmie wysokich częstotliwości.

Głośnik nisko-średniotonowy jest w całości wykonywany we Włoszech, a wykorzystanym materiałem jest celuloza modyfikowana. Posiada dwa masywne magnesy kontrolujące moc, gwarantując przy tym rozszerzone pasmo przenoszenia w zakresie niskich częstotliwości. Oferuje wyjątkowo szybkie transjenty, zachowując pełną naturalność odtwarzanej muzyki.

Subwoofer został umieszczony wewnątrz kolumny w zamkniętej komorze w dolnej części obudowy, wyposażony w dedykowaną zwrotnicę i port bass-reflex skierowany w dół, co przekłada się na doskonałą kontrolę nad niskim pasmem częstotliwości - do 40Hz i ułatwia pozycjonowanie kolumny w pomieszczeniu.

Podzespoły zwrotnicy są produkowane wyłącznie przez firmy Mundorf i Clarity, nie zastosowano żadnych kompromisów podczas projektowania i wybrano tylko najwyższej jakości komponenty. A6 EVO II emituje niezwykle potężny, a jednocześnie czysty dźwięk, przenosząc włoską myśl muzyczną do własnego domu.

Specyfikacja techniczna

Główne cechy

Pasmo przenoszenia: 40-20000Hz ±3dB
Czułość: 88dB SPL 2,83V/1M
Impedancja nominalna:
Crossover: 70Hz i 2000Hz @ 12dB/Oktawa
Sugerowana moc znamionowa: min. 20W
Maksymalna moc: 150W RMS
Terminale: Gold Note pozłacane, nie zawierają niklu

Głośniki

Tweeter: 1.1" głośnik z jedwabną kopułką
Mid-Woofer: 2x 5.5" celuloza modyfikowana
Sub-Woofer: 1x 6" przetwornik wewnętrzny, celuloza modyfikowana

Wymiary i waga

Wymiary: 230mm szer. | 1080mm wys. | 285mm gł.
Waga: 60kg (para)

Wykończenia

Obudowa: Czarna
Panele boczne: Wysoki połysk lub matowe drzewo orzechowe

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note