Gramofon Gold Note T-5


Całkowicie nowy gramofon

T-5 jest naszą odpowiedzią na potrzeby prawdziwych audiofilów - zaprojektowane, by było kompaktowe, praktyczne i inteligentne. Nasza unikalna sygnatura dźwiękowa jest podstawą tego gramofonu i jest stałym elementem naszych projektów, ponieważ DNA naszej firmy jest zakorzenione w sztuce odtwarzania płyt winylowych.

W T-5 posiada talerz o grubości 15mm, który wykonany jest ze szkła Ultra-Clear - bardzo wysokiej jakości materiału, który zapewnia odpowiednią gęstość i strukturę, aby wydobyć najdrobniejsze szczegóły, jednocześnie minimalizując niepożądane szumy. Talerz został sparowany z odwróconym łożyskiem. To rozwiązanie, które zwiększa stabilność talerza, jednocześnie zapewniając obrót bez tarcia.

Plinta ma grubość 23mm i została wykonana z HDF - materiału kompozytowego o wysokiej gęstości, który jest bardzo wytrzymały a zarazem lekki. Plinta została udoskonalona poprzez usunięcie materiałów strategicznych miejscach (tj. wokół silnika, łożyska i krawędzi), w celu stworzenia kształtu, który daje świetny efekt tłumienia rezonansów

Gramofon jest dostępny w eleganckim, lakierowanym, czarnym wykończeniu, wraz z uznanym ramieniem gramofonowym B-5.2 i zdejmowaną pokrywą przeciwpyłową z przezroczystego akrylu.

Podobnie jak wszystkie nasze gramofony - T-5 jest produkowany ręcznie we Włoszech z całkowitą troską o jakość wykonania.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe dane

Kołysanie i drżenie dźwięku: 0,3%
Szum: -72 dB
Prędkości obrotowe: 33 1/3 i 45 rpm
Zmiana prędkości: ręczna (rowek na kole paskowy)
Przeniesienie napędu: czarny, elastyczny pasek wykonany z rektyfikowanego EPDM
Silnik: silnik synchroniczny 12V
Talerz: szkło Ultra-Clear o grubości 15mm
Ramię: Gold Note B-5.2
Pokrywa: transparentny akryl

Zasilanie

Sieć: 100-120V 60Hz / 220-240V 50Hz, w zależności od kraju
Pobór mocy: 3 W

Wymiary i waga

Wymiary: 425mm szer. | 140mm wys. | 360mm gł.
Waga: 7,5 kg

Wykończenie

Plinta: płyta HDF o grubości 23mm
Lakier: czarny
Talerz: szkło Ultra-Clear

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note