Ramię gramofonowe Gold Note B-5.1


Eleganckie, w pełni ręcznie wykonane z największą starannością i precyzją. Zaprojektowane dla uzyskania maksymalnej wydajności.

Mimo łatwej obsługi kryje w sobie udoskonaloną technologię, która pozwala uzyskać najlepsze rezultaty reprodukcji dźwięku.

Rurka ramienia jest zawieszona na czterech mikro łożyskach wykonanych z wielką precyzją przez niemiecką firmę GRW. Każde z nich jest osobno osłonięte i odizolowane w celu zachowania doskonałej precyzji prowadzenia i co najważniejsze bezgłośnej pracy ramienia, i pozwalający wydobyć każdy niuans z zapisu muzycznego zawartego na płycie.

Ramię wyposażone jest w system podwójnej przeciwwagi pozwalający na zamontowanie w nim większość wkładek o masie do 15 gramów. Opcjonalnie dostępne jest dodatkowe obciążenie by można było zainstalować wkładkę o większej masie.

Wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium 6000 jak również talent włoskich konstruktorów powodują, że ramię B 5.1 jest doskonałym wyborem dla wymagających audiofilów.

Za pomocą dwóch dwu-milimetrowych mikro-śrub można również regulować azymut headshella w celu niwelacji niedokładności ustawienia wspornika igły. Za prowadzenie ramienia w płaszczyźnie poziomej odpowiadają dwa mikro łożyska kulkowe zamontowane bezpośrednio w trzpieniu ramienia.

23 milimetrowa średnica trzpienia ramienia B-5.1 pozwala na jego montaż w każdym gramofonie, gwarantując poprawę jakości brzmienia i maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Łatwość montażu w dowolnym gramofonie zapewniona jest dzięki efektywnej długość ramienia B-5.1 wynoszącej 242 mm oraz niewielkiemu 19 mm zwisowi tylnej części ramienia.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe dane

Typ: 9” calowe ramię z zawieszeniem kardanowym
Długość efektywna: 242mm
Zwis tylny: 19mm
Offset: 24°
Materiał: aluminium
Średnica trzpienia ramienia: 23mm
Masa efektywna ramienia (dynamiczna): 10g
VTF: 0.176N (18g)
VTA: regulacja na kołnierzu ramienia (imbus)
Winda: hydrauliczna
Antyskating: zawieszany
Azymut: w mikro śruby na mocowaniu headshella
Wewnętrzne przewody: AWG36 Hyper Litz shielded 99,9999% OFC
Kabel połączeniowy: 1,5m DIN/RCA

Specyfikacja

Długość całkowita: 315mm
Waga całkowita: 350g

Wykończenia

Podstawa i trzpień: czarne anodyzowane aluminium
Ramię: czarne anodyzowane aluminium
Przeciwwaga: stal nierdzewna
Obudowa windy: chrom

Opcje dodatkowe

Gold Note Phono Cable (w zestawie)
Gold Note Phono Plus
Gold Note Phono Extra
Gold Note Phono il Magnifico

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note