Kolumny głośnikowe Gold Note A6 EVO


Ewolucja smukłego designu

A6 EVO jest kompaktowym, ale niezwykle wydajnym zestawem podłogowym, zaprojektowanym w celu zapewnienia naturalnej i płynnej reprodukcji dźwięku: jest to po prostu najlepszy zestaw głośnikowy tego rozmiaru, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy, wyróżniający się pięknym wzornictwem wzorowanym na geometrii kryształu diamentu.

Nowe 15-centymetrowe głośniki średnio-niskotonowe od SEAS-a mają masywne magnesy, które kontrolują moc, zapewniając ultra-szeroką odpowiedź niskotonową oraz oferują bardzo wysoką wydajność i maksymalną rozdzielczość.

Aby zapewnić wyjątkowo szybką reakcję impulsową i zachować pełną naturalną reprodukcję muzyczną, dwa głośniki niskotonowe dzięki filtrom 12dB/oktawę pracują w zakresie 2000 Hz - 60Hz, poniżej którego do akcji wkracza ultra-sztywny, zamontowany wewnątrz obudowy, polipropylenowy, 16-centymetrowy głośnik superniskotonowy SEAS-a.

Subwoofer znajduje się w oddzielnej szczelnej komorze na dole głośnika i posiada dedykowaną zwrotnicę.

Kosz subwoofera jest wykonywany za pomocą formowania wtryskowego metalu, w celu osiągnięcia maksymalnej sztywność konstrukcji, tak ważnej w głośnikach niskotonowych z bas refleksem. Zawieszenie głośnika o bardzo dużej elastyczności pozwala na odtwarzanie niskiego basu z dużą mocą i bez utraty szczegółowości.

Niestandardowy 1", jedwabny głośnik wysokotonowy jest dostrojony do kształtu zestawu głośnikowego i wyposażony jest w aluminiowy sztywny kołnierz, w celu zapewnienia krystalicznej przejrzystości i dużej mocy wysokiego zakresu odtwarzanych częstotliwości.

Obudowa ma dwa boczne panele w kształcie rombu z aluminiowymi wkładkami, co daje solidniejszą i bardziej sztywną strukturę, która poprawia kontrolę odtwarzanego dźwięku.

Zestaw głośnikowy opiera się na solidnej i eleganckiej drewnianej podstawce z dolnym portem bas- refleks.

Konstrukcja zwrotnicy jest oparta wyłącznie na podzespołach produkowanych przez Mundorf & Clarity. Nie zdecydowano się na żadne kompromisy w odniesieniu do projektu i zastosowano tylko części najwyższej jakości.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe dane

Pasmo przenoszenia: 40-20000 Hz ± 3dB
Skuteczność: 88 dB SPL 2,83 Vs / 1m
Głośnik wysokotonowy: 1" miękki, eliptyczny przetwornik kopułkowy
Głośnik niskośredniotonowy: stożkowy, papierowy SEAS o wymiarach 2 x 15 cm
Subwoofer: 16-centymetrowy stożkowy, polipropylenowy SEAS
Sugerowana moc wzmacniacza: 20-150 W
Maksymalna moc zasilania: 150 W RMS
Impedancja: 4 Ω nominalna
Częstotliwości podziału: 60Hz - 12dB/Oktawę - 2000Hz - 12dB/Oktawę
Wymiary: 230 mm W | 1080 mm H | 285 mm D
Masa: 60 kg (para)

Wykończenia

Obudowa: Czarny mat
Panele boczne: Lakier fortepianowy czarny lub lakierowany orzech włoski

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note