Odtwarzacz Gold Note CD-10


Najwyższej jakości odtwarzacz CD

Nowy CD-10 to fantastyczny dodatek do naszej elektroniki z serii 10, nowoczesny odtwarzacz zaprojektowany do kompaktowych systemów High-End, aby wnieść magię muzyki do Twojego salonu.

Jest idealnym źródłem cyfrowym do ponownego odkrycia własnej biblioteki płyt CD. Sprawi że ponownie zakochasz się w swoich ulubionych artystach. Wybierz płytę, wciśnij PLAY, rozsiądź się wygodnie i pozwól muzyce wypełnić przestrzeń wokół siebie.

Każda płyta ujawni niuanse, których nigdy wcześniej nie doświadczyłeś, przynosząc całą radość i przyjemność z słuchania wysokiej jakości muzyki. Jest to ostateczny wyraz sztuki reprodukcji dźwięku, a dzięki CD-10 stworzyliśmy małe, wielkie arcydzieło, które utrzyma zaangażowanego słuchacza przy sobie przez wiele, wiele godzin.

CD-10 może być łatwo sterowany za pomocą ultra-przejrzystego ekranu dotykowego, pokrętła lub wielofunkcyjnego pilota. Dzięki cyfrowym wejściom i wyjściom jest również niezwykle wszechstronny.

Precyzyjny mechanizm CD został zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności audio i wydobywa każdy bit informacji z płyty, aby dokładnie stworzyć czysty strumień sygnału cyfrowego.

Wykorzystuje wysokiej klasy przetwornik cyrfowo-analogowy AKM AK4493, który jest naszym ulubionym projektem wiodącego japońskiego producenta ze względu na jego niezrównaną jakość. Strumień jest konwertowany na sygnał analogowy o niesamowitej muzykalności i organicznym bogactwie, zapobiegając zniekształceniom przy jednoczesnym zachowaniu całego zakresu dynamiki, aby zapewnić szczegółowy i realistyczny dźwięk.

Każdy pojedynczy komponent - od mechanicznej obudowy po obwody elektroniczne - został starannie dobrany i przetestowany, aby osiągnąć najlepszą jakość dźwięku, obniżając poziom szumów do minimum.

Odtwarzacz CD-10 można rozbudować o zewnętrzny zasilacz PSU-10 EVO, który zwiększy wydajność odtwarzacza i umożliwi uzyskanie jeszcze większej szczegółowości, potężnego dźwięku i wyrafinowanej prezentacji.

Specyfikacja techniczna

Główne cechy

CD-PLAYER Odtwarzacz CD z przetwornikiem cyfrowo-analogowym
Przetwornik cyfrowo-analogowy: AKM AK4493
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz @ ± 0.3dB
THD - całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0.001% max
Stosunek sygnału do szumu: 128dB
Odpowiedź dynamiczna: 127dB
Impedancja wyjściowa: 100Ω

Wejścia i wyjścia

Wejścia cyfrowe:
1 x COAX S/PDIF (24bit/192kHz)
1 x TOS (24bit/192kHz)
Wyjścia cyfrowe:
1 x COAX S/PDIF 75Ω (24bit/192kHz)
1 x TOS (24bit/192kHz)
Wyjścia analogowe:
1 x RCA 2Vrms
1 x XLR 2Vrms

Regulacja głośności

Cyfrowa, przełączana ON/OFF (domyślnie OFF)

Mechanizm

Tray Loader firmy Stream Unlimited (SUOS-Hifi)

Wahania prędkości

0.0001%

Formaty

Formaty CD: Red Book
Kompatybilność płyt: CD, CD-R, CD-RW

Zdalne sterowanie

Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania

Zasilanie

Zasilanie: 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy: 30W
Bezpiecznik: 2A T

Wymiary i waga

Wymiary: 200mm dł. | 80mm wys. | 260mm gł.
Waga: 4 kg netto, 5 kg w pudełku

Wykończenia

Szczotkowane aluminium dostępne w kolorze czarnym, złotym i srebrnym

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note