Znakomita wydajność

PA-10 to wzmacniacz ( końcówka mocy) charakteryzujący się kompaktowymi rozmiarami i wszechstronnością, odpowiedni dla każdego nowoczesnego systemu audio High-End i zdolny do odtwarzania w trybie stereo lub mono (w trybie mostka).

Estetyka obudowy wywodzi się z produktów Serii 10, integrując PA-10 w spójną koncepcję inspirowaną włoskim stylem i modułową konstrukcją Gold Note. Obudowa wykonana jest z ciężkich paneli aluminiowych w wnętrze wypełniają precyzyjnie dobrane komponenty audio.

Ideą stojącą za PA-10 było zaprojektowanie wzmacniacza mocy o niewielkich rozmiarach, ale jednocześnie wydajnego zdolnego do napędzania dowolnego rodzaju głośników.

Opatentowana technologia opracowana dla PA-10 pozwala wzmacniaczowi działać jak wzmacniacz klasy A, podwajając swoją moc przy jednoczesnym obniżeniu impedancji głośnika. Przełącznik współczynnika tłumienia DF pozwala na zapewnienie najlepszej jakości przy głośnikach o różnej skuteczności . Monobloki są w stanie obsłużyć również niezależnie

wejścia HF i LF w kolumnach , kiedy zastosujemy kabel głośnikowy o 4 wtykach banan z każdej strony .

Możemy też spróbować dwóch par kabli o różnej charakterystyce do wysokich i niskich tonów .

Osiągi w stereo : 75 W przy 8 Ω, 150 W przy 4 Ω i 300 W przy 2 Ω w trybie stereo oraz niesamowite 300 W przy 8 Ω, 600 W przy 4 Ω w trybie mono !

Inteligentne funkcje


PA-10 wyróżnia się ogromną wszechstronnością: dzięki regulowanemu współczynnikowi tłumienia DF i technologii The Bridge-Tied-Load (tryb mono) doskonale łączy się z każdym rodzajem głośników, od najtrudniejszych do wysokiej czułości i mini- monitor. Wyjście stereo XLR umożliwia szeregowe konfigurowanie PA-10 w celu uzyskania wysokiej jakości rozwiązań multi-room, ułatwianych przez automatyczny tryb włączenia/gotowości oparty na odbieranym sygnale audio.

PA-10 jest wyposażony w wejścia RCA i XLR. Opcjonalnie oferuje możliwość jednoczesnego podłączenia do dwóch różnych źródeł. Jest łatwy w użyciu dzięki technologii GN Link, która pozwala na użycie dwóch lub więcej wzmacniaczy w trybie master-slave z innymi urządzeniami prezentującymi tę samą funkcję (włącza/wyłącza wszystkie urządzenia połączone przez GN Link).Jest zatem polecany również do rozbudowanych systemów kina domowego , ponieważ może znajdować się obok kolumny głośnikowej i napędzać ją w sposób pozwalający na uniknięcie strat związanych z długimi kablami głośnikowymi .

Może być zatem cenionym towarzyszem procesorów HT wysokiej klasy . Świetnie sprawdza się również w takich rozwiązaniach.

Jego uniwersalność i spójna linia designerska z całą linią 10 pozwala zbudować ciekawy system audio w oparciu o niewielkie elementy , co zgodne jest ze światowymi trendami , przeznaczona dla osób , którym zależy na oszczędności miejsca bez utraty jakości .

Specyfikacja techniczna

Main features

Power output: 75W@ 8Ω and 150W @ 4Ω per channel, 600W @ 4Ω per channel in mono (BTL)
Frequency response: 10Hz-30kHz at +/-1dB
Total Harmonic distortion (THD): 0,05%
Damping Factor: high (250) or low (25)

Inputs and outputs

Audio inputs: 1x RCA unbalanced, 1x XLR balanced
Input sensitivity: 1,4Vrms on RCA and XLR
Input impedance: 13kΩ RCA/XLR
Audio outputs: Speaker terminals: Gold plated binding posts

Power

Power consumption: 600W nominal power; <1W standby; <10W no signal
Dynamic power: 1400W
Power supply: 100-240V / 50-60Hz
Fuse: 6,3A T

Dimensions and weight

Dimensions:
200mm W | 80mm H | 260mm D
290mm W | 180mm H | 390mm D – boxed
Weight:
Kg. 4 – net
Kg. 5 – boxed

Finishes

Black/Gold/Silver anodised aluminium with a traditional brushed finish

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note