Przedwzmacniacz Gold Note PH-1000


Zaprojektowany w oparciu o czystą klasę A premium PH-1000 oferuje niestandardowe, indywidualne komponenty,pozwalające na stworzenie absolutnie neutralnej ścieżki wzmocnienia z najcichszymi filtrami, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Oferuje też inne unikalne funkcje, w tym olbrzymią różnorodność krzywych wyrównania, obciążeń, pojemności i ultra-precyzyjnej regulacji wzmocnienia, co pozwala skompletować najwyższej jakości system audio z gramofonem jako absolutnie szczytowej jakości źródłem dźwięku.

Bardzo łatwy w użyciu PH-1000 to innowacyjny przedwzmacniacz gramofonowy, w którym wszystkie możliwe opcje są wybierane za pomocą pilota zdalnego sterowania i pokrętła obrotowego SKC(konstrukcja zastrzeżona) na panelu przednim. Wszystkie funkcje można regulować podczas odtwarzania muzyki, aby umożliwić precyzyjne ustawienia dla dowolnego słuchanego nagrania.

PH-1000 posiada 3 niezależne wejścia, z których jedno jest zbalansowane XLR, 40 krzywych korekcji, w tym 4 płynnie regulowane ustawienia wstępne, 7 ustawień poziomu wzmocnienia, 12 wstępnie wybranych poziomów impedancji wejściowej dopasowanych do paramentów wkładki, 6 poziomów pojemności obciążenia dedykowanych dla wkładek MM oraz opcje pracy w kanałów Stereo / Mono i Swapping, co razem tworzy najbardziej zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy dostępny na rynku. PH-1000 to w pełni analogowa jednostka klasy A zaprojektowana, aby jak najlepiej dbać o czystość sygnału audio. Jego „ekskluzywna konstrukcja komponentów dopasowanych do indywidualnych potrzeb zadań” gwarantuje również absolutną przewagę nad rozwiązaniami cyfrowymi. Wszystkie wybieralne opcje PH-1000 są zarządzane za pomocą wysokiej klasy analogowych, izolowanych pojedynczych przełączników tak, aby skrócić ścieżkę sygnału audio, brzmiącego najlepiej z każdej płyty winylowej.

PH-1000 jest sterowany za pomocą pokrętła i pilota zdalnego sterowania, wszystkie funkcje są wyświetlane na 3,5-calowym monitorze na panelu przednim, zarządzanym przez niestandardowe oprogramowanie Gold Note załadowane do pamięci flash, które można w razie potrzeby łatwo zaktualizować za pomocą komputera. Mikrokontroler jest oddzielony elekrycznie i jest niezależny od toru sygnału audio, aby wyeliminować jakiekolwiek zakłócenia sygnału audio. Podobnie jak inne źródła z serii Gold Note 1000, PH-1000 charakteryzuje się modułową konstrukcją, która umożliwia dopasowanie specjalnych zewnętrznych zasilaczy i lampowych stopni wyjściowych ,przenosząc jakość dźwięku na szczyt świata high- endowego audio.

Opcjonalnie PH-1000 posiada również stopień przedwzmacniacza czystej klasy A z jednym niezbalansowanym wejściem RCA i w pełni zbalansowanymi wejściami XLR, które mogą sterować zewnętrznymi jednostkami, uzupełniając PH-1000 jako najbardziej wszechstronny wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy.

Dlaczego PH-1000? Ponieważ charakteryzuje go:

1. Bez kompromisowość - zaprojektowany w celu uzyskania najwyższej jakości dźwięku PH-1000 oferuje najwyższej jakości „dyskretne komponenty” klasy A , o 100% analogowej konstrukcji.

2. Innowacyjna konstrukcja analogowa gwarantuje najcichszy na rynku przedwzmacniacz gramofonowy z filtrami, o zerowych zniekształceniach, zerowym sprzężeniem zwrotnym i zerowymi problemami z szumami.

3. Wielka wszechstronność - posiadanie najbardziej zaawansowanych opcji funkcji na rynku, w tym 40 krzywych korekcji, płynna regulacja zmiennych ustawień wstępnych, 7 ustawień poziomu wzmocnienia, 12 wstępnie wybranych impedancji obciążenia ,6 opcji pojemności obciążenia dedykowanych dla wkładek MM, a także tryby pracy. Stereo / Mono i opcjia zamiany kanałów. Uzupełniony bardzo wydajnym filtrem poddźwiękowym (możliwość wyłączenia), który zapobiega brumieniom przy niskich częstotliwościach( jest umieszczony poza słyszalną szerokością pasma.)

4. Najbardziej elastyczny w użyciu przedwzmacniacz gramofonowy, wyposażony w 3 niezależne wejścia, z których jedno jest zbalansowane (XLR), może być również ręcznie regulowane w celu uzyskania bardzo precyzyjnego dopasowania.

5. Modułowa konstrukcja przedwzmacniaczaPH-1000 posiada modułową konstrukcję, która pozwala na dopasowanie specjalnego zewnętrznego zasilacza i lampowych stopni wyjściowych, co pozwala użytkownikowi na upgrade urządzenia w celu osiągnięcia szczytowej jakości Hi-End .

6. All about music wyposażone w pokrętło sterujące SKC na panelu przednim i w pilota zdalnego sterowania, urządzenie można łatwo kontrolować za pomocą kolorowego monitora 3,5 ”, wybierając wszystkie preferowane opcje bez przerywania odtwarzania muzyki.

7. Najbardziej przyjazny dla użytkownika przedwzmacniacz gramofonowy - PH-1000 pozwala na wybór wszystkich opcji poprzez trzy niezależne wejścia zapamiętujące dzięki pamięci flash dowolną konfigurację wkładki i to bez przerywania odtwarzania muzyki.

8. (Opcjonalnie) Przedwzmacniacz w czystej klasie A wyposażony w wejścia stereo XLR, w pełni zbalansowane (XLR) i niezbalansowane (RCA).

Filozofia i wzornictwo


Najbardziej zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy PH-1000 to przedwzmacniacz gramofonowy pracujący w klasie A w 100% ręcznie robiony we Włoszech z najlepszymi, ekskluzywnymi komponentam klasy A, zapewniającymi bezbłędne odtwarzanie muzyki. Poziom jakości spełnia najwyższe standardy w całym procesie produkcji: od precyzyjnie frezowanej, ultra-solidnej obudowy z aluminium, po montaż elektroniki, części, a także autorskie, kontrolowane komputerowo testy QC. Modułowa konstrukcja PH-1000 umożliwia dopasowanie specjalnych zewnętrznych zasilaczy i lampowych stopni wyjściowych w celu osiągnięcia pełni potencjału, gwarantując najwyższy poziom realizmu muzycznego, dynamiki, szczegółowości i perfekcyjnego kształtu sceny dźwiękowej. PH-1000 to bezkompromisowy przedwzmacniacz gramofonowy, który można łączyć z topowymi gramofonami na rynku. PH-1000 wydobywa to, co najlepsze z kolekcji płyt winylowych. Zaprojektowane wyłącznie dla tych, którzy uważają, że dobre - nie wystarczy.

Najcichszy przedwzmacniacz gramofonowy na rynku


Filtry audio o zerowych zniekształceniach i szumach , zero negatywnych sprzężeń zwrotnych, zero kłopotów. 40 presetów krzywych EQ, w tym płynna regulacja wstępna, zapewniające wyjątkowe, wrażenia. PH-1000 pozwoli Ci w końcu uzyskać dostęp do niesamowitej różnorodności presetów EQ Curves, od uznanej na całym świecie krzywej RIAA przez Capitol, Columbia / CBS, Deutsch Grammophone, Decca London USA, Decca London UK i Decca Mono 78rpm, Epic, HMW , Mercury, RCA Victor, Philips, Elektra, L'Oliseau-Lyre, Parlophone, przedstawione graficznie na przednim kolorowym wyświetlaczu 3,5 ”. I to nie wszystko, ponieważ będzie w stanie „wzmocnić” każdą krzywą za pomocą nowoczesnego, zastrzeżonego projektu Gold Note, inspirowanego filtrem Neumanna przy 50 kHz, zapewniającym doskonałą dynamikę i realistyczny bas , co finalnie podwaja ilość opcji . Możliwość dowolnego dostosowania krzywej korekcji i zaprogramowania jej na 1 z 4 dodatkowych dostępnych presetach ,uzupełnia te unikalne cechy, dzięki czemu PH-1000 jest nawet idealnym profesjonalnym instrumentem do wysokiej klasy nagrań studyjnych.

Audiofilski w każdy możliwy sposób

7 opcji poziomu wzmocnienia, aby precyzyjnie dopasować każdy poziom wyjściowy wkładek MM i MC od -9dB do + 9db. 12 opcji impedancji wejściowej dla idealnego dopasowania jest łatwe i szybkie do osiągnięcia dzięki 12 różnym wartościom, które można precyzyjnie regulować ręcznie. 6 opcji pojemności obciążenia, aby najlepiej dopasować również wkładki MM. Filtr subsoniczny z możliwością włączania / wyłączania zapobiega sprzężeniom przy niskich częstotliwościach.

Pełna kontrola konfiguracji gramofonu

PH-1000 prezentuje każdy szczegół na 3,5-calowym, kolorowym wyświetlaczu opartym na opatentowanej technologii Gold Note SKC - Single Knob Control - intuicyjny system sterowania opracowany w celu łatwego przeglądania i wybierania wszystkich funkcji urządzenia, a także pilota zdalnego sterowania ułatwiającego wygodną regulację parametrów w preferowanym punkcie odsłuchu bez przerywania słuchanej muzyki.

Modułowa konstrukcja, aby ulepszyć Twój system audio, kiedy tylko zechcesz

Modułowa konstrukcja PH-1000 umożliwia dopasowanie specjalnego zewnętrznego zasilacza PSU-1250/1000 i lampowych stopni wyjściowych TUBE-1012/1006, w pełni zwiększając potencjał i osiągając najwyższy poziom realizmu muzycznego, poziomu dynamiki, szczegółów mocy i większego realizmu sceny dźwiękowej.

Stopień wejściowy przedwzmacniacza pracującej w czystej klasy A (opcja)


PH-1000 może być opcjonalnie wyposażony w stopień wejściowy przedwzmacniacza w klasie A. Opcja stopnia wejściowego przedwzmacniacza umożliwia konwersję wejść urządzenia na prawdziwe zbalansowane wejścia XLR i nie zbalansowane RCA w wejściach liniowych dla źródeł zasilania, takich jak DAC, Streamer, odtwarzacze CD itp., Uzupełniając PH-1000 jako najbardziej wszechstronny przedwzmacniacz gramofonowy na rynku.

Specyfikacja techniczna

Główne cechy

Oparty o Elementy pracujące w czystej klasie A przedwzmacniacz gramofonowy.
3 niezależne wejścia stereo, 2 RCA i 1 XLR (opcjonalnie dwa konwertowalne wejścia liniowe)
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 KHz Konfiguracja 40 krzywych EQ,
THD (całkowite zniekształcenia harmoniczne): <0,01% MAX
Zakres dynamiki: 110dB
Impedancja wyjściowa: 50 Ω
Wzmocnienie w MM 40dB regulowane 31 do 49dB (50 do 280 razy) w 7 krokach
Wzmocnienie w MC 65 dB regulowane od 56 do 74 dB (od 890 do 5000 razy) w 7 krokach
Włączany / wyłączany filtr subsoniczny: 10 Hz / 36 dB na oktawę
Regulowane tryb mono / stereo
Zamiana kanałów R / L, L / R
Odbiornik podczerwieni do zdalnego sterowania WIFI (opcjonalnie)
Waga: 11 kg
Wymiary: 430mm L | 135 mm wys. | 375 mm gł

Wejścia audio

Czułość wejściowa: 0,1 mV MC do 8,0 mV MM
Impedancja wejściowa: 12 opcji do wyboru [100KΩ, 75KΩ, 47KΩ, 33KΩ, 22KΩ, 1KΩ, 470Ω, 220Ω, 100Ω, 47Ω, 22Ω, 10Ω]
Możliwość wyboru pojemności wejściowej MM: 100 pF, 150 pF, 220 pF, 330 pF, 470 pF, 1000 pF
Wzmocnienie: 65dB MC - 40dB MM z 6 opcjami (-9dB, -6dB, -3dB, 0dB, + 3dB, + 6dB, + 9dB]

Wyjścia audio

1 Wyjście Stereo RCA (niesymetryczne) @ 1Volt 1
Wyjście Stereo XLR (zbalansowane) @ 4Volt
1 wyjście stereo dla Tube (zbalansowany GN) dla opcjonalnych TUBE-1006 i TUBE-1012

Moc

Zasilacz liniowy Dual Mono 100-240 V z automatycznym dopasowaniem wyborem Pobór mocy: 30 W.
Wejście PSU dla specjalnego zewnętrznego zasilacza PSU-1000 i PSU-1250
Zaawansowane funkcje: 3 oddzielne wejścia WEJŚCIE 1: 2 x RCA (stereofoniczne niesymetryczne) z dodatkowym obciążeniem dla precyzyjnej regulacji rezystancji [obciążenie 1]: 2 x RCA, równolegle

Opcje zaawansowane

3 oddzielne wejścia
WEJŚCIE 1: 2 x RCA (stereofoniczne niesymetryczne)z dodatkowym obciążeniem dla precyzyjnej regulacji rezystancji [obciążenie 1]: 2 x RCA, równolegle
WEJŚCIE 2: 2 x RCA (stereo niesymetryczne)
WEJŚCIE 3: 2 x XLR (zbalansowane stereo)z dodatkowym obciążeniem dla precyzyjnej regulacji oporu [obciążenie 3]: 2 x XLR równolegle,ozwala na niezależne podłączenie trzech różnych ramion, można dopasować dowolną wkładkę MM / MC zapamiętując wprowadzone ustawienia
7 opcji poziomu GAIN
PH-1000 oferuje 6 różnych wybieralnych poziomów GAIN (-9dB, -6dB, -3dB, 0dB, + 3dB, + 6dB, + 9dB), aby precyzyjnie dopasować dowolny poziom wyjściowy wkładek MM i MC
12 opcji LOAD(100 KΩ, 75 KΩ, 47 KΩ, 33 KΩ, 22 KΩ, 1 KΩ, 470 Ω, 220 Ω, 100 Ω, 47 Ω, 22 Ω, 10 Ω) umożliwiają idealne dopasowanie z dużą większością wkładek gramofonowych szybkie, dostępna jest również bardzo dokładna regulacja ręczna.
40 krzywych EQ i nieskończone możliwości zmiennych
10 krzywych EQ do wyboru STEREO
2 krzywe EQ do wyboru MONO 78 RPM
Podwojone dla ulepszonej opcji, pozwalają dopasować dowolne płyty winylowe zgodnie z najlepszymi producentami etykiet.
6 opcji POJEMNOŚCI (100 pF, 150 pF, 220 pF, 330 pF, 470 pF, 1000 pF) pozwala na najlepsze dopasowanie wkładek MM.
Włączany / wyłączany filtr subsoniczny poza pasmem audio zapobiega zawirowaniom przy niskich częstotliwościach, tłumiąc zniekształcenia i uniemożliwiając niekontrolowane ruchy głośników basowych.

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note