DAC/Streamer Gold Note DS-10 EVO


DS-10 EVO to wszechstronny i innowacyjny streamer DAC, wyposażony w najnowszej generacji przetwornik D/A, przedwzmacniacz liniowy i wzmacniacz słuchawkowy, Bluetooth High Definition oraz profesjonalne wyjście słuchawkowe. DS-10 EVO obsługuje pliki o wysokiej rozdzielczości, takie jak MQA i DSD (do DSD512), zapewniając niezrównane wrażenia z słuchania muzyki. Technologia DS-10 EVO mieści się w kompaktowej, aluminiowej obudowie, sprawiając, że jest to idealne uzupełnienie dla każdego nowoczesnego systemu audio High-End.

DS-10 EVO może strumieniować muzykę za pośrednictwem Roon, Airplay, Tidal, MQA, Qobuz, Spotify, vTuner i Deezer. Ma dostęp do cyfrowej kolekcji muzyki przechowywanej lokalnie na serwerze NAS lub pamięci USB, a także za pośrednictwem aplikacji GN Control (dostępnej bezpłatnie na iOS i Androidzie) oraz bezpośrednio z aplikacji Tidal dzięki implementacji Tidal Connect. Ponadto DS-10 EVO obsługuje Roon i jest kompatybilny ze wszystkimi usługami UPnP/DLNA oraz Airplay 2.0. Może być podłączony do sieci za pomocą Wi-Fi lub portu Ethernet i jednocześnie do wzmacniacza mocy lub aktywnych głośników, aby eksplorować nieograniczone możliwości muzyki o wysokiej rozdzielczości.

DS-10 EVO posiada unikalną funkcję, która wyróżnia go spośród innych przetworników DAC, sprawiając, że jest wyjątkowo elastyczny: możliwość modyfikacji profilu DAC, aby dostosować go do odtwarzanej muzyki, nie degradując sygnału audio i zachowując najwyższą jakość, poprzez działanie na parametry de-emfazy, cyfrowe filtry dolnoprzepustowe i filtr DSD. Parametry mogą być szybko i intuicyjnie dostosowywane w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania, dzięki dedykowanemu menu i wyświetlaczowi TFT.

Na wyświetlaczu TFT o przekątnej 2,8″ można szybko wyświetlić wszystkie dostępne funkcje i zarządzać nimi za pomocą potencjometru SKC (Single Knob Control) umieszczonego na panelu przednim, pilota Gold Note lub dedykowanej aplikacji GN Control. GN Control pokazuje na smartfonie lub tablecie wszystkie informacje dotyczące odtwarzanego utworu, takie jak format i rozdzielczość. Interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości wykonywania aktualizacji oprogramowania bezpośrednio z internetu.

*PSU-10 EVO to dedykowany zasilacz zewnętrzny dla DS-10, DS-10 PLUS, DS-10 EVO i DS-10 EVO LINE, dzięki któremu przeniesiesz swoje urządzenie na zupełnie nowy poziom.

Specyfikacja techniczna

Główne funkcje

Układ przetwornika D/A: AKM AK4493
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz ± 0.1dB
THD: 0.001% max
Stosunek sygnału do szumu: 125dB
Zakres dynamiczny: 120dB
Regulacja głośności przedwzmacniacza: Włączony/Wyłączony
Łączność sieciowa: LAN/WLAN (WiFi) 802.11a/b/g/n/ac Dual Band (10/433Mbps) Bluetooth: High Definition 5.0 (44/16)
Streaming: Roon Ready, Airplay, MQA, Qobuz, Deezer, Spotify Connect, Tidal, Tidal Connect, vTuner
Obsługiwane formaty audio: PCM do 32bit/384kHz, DSD do DSD256 (DSF, DFF), AIFF (.aif, .aiff, .aifc), ALAC, WAV (.wav), FLAC, MP3, Apple Lossless, OGG, Monkey's
Obsługiwane serwery: UPnP (serwer UPnP musi obsługiwać strumieniowanie DSD, aby odtwarzać pliki DSD), DLNA, Roon

Wejścia i wyjścia

Wejścia cyfrowe: 1x RCA koaksjalne obsługa PCM do 24bit/192kH, 1 x AES/EBU zbalansowane obsługa PCM do 24bit/192kHz, 2x TOS-Link obsługa PCM do 24bit/192kHz, 1x USB-B asynchroniczne obsługa DSD512 i PCM do 32bit/384kHz, 1x USB-A obsługa DSD256 i PCM do 32bit/384kHz sformatowane w standardzie FAT32/NTFS (max 32Gb dla pamięci USB)
Wejścia analogowe: Mini-jack 3,5mm (impedancja wejściowa 10 kΩ)
Wyjścia audio DAC: 1x RCA 2Vrms, 1x XLR 2Vrms
Wyjścia audio przedwzmacniacza: 1x RCA niezbalansowane, 1x XLR zbalansowane, 1x wyjście słuchawkowe jack 6,3mm na panelu przednim
Impedancja wyjściowa: 50Ω

Zasilanie

Zasilacz: 100-240V / 50-60Hz Zasilacz z wieloma transformatorami
Pobór mocy: 35W Bezpiecznik: 2A T

Wymiary i waga

Wymiary: 200mm szer. | 80mm wys. | 260mm gł.
Waga: 4kg

Wykończenia

Czarne/Srebrne/Złote anodyzowane aluminium z tradycyjnym szczotkowanym wykończeniem

Modele

DS-10 EVO
Rozdzielczość stumieniowania do PCM 32/384kHz i DSD256
Aktualizacja oprogramowania OTA (Over The Air)
WiFi Dual Band (10/433Mbps)
Kompatybilny z Tidal Connect

DS-10 EVO LINE
Rozdzielczość stumieniowania do PCM 32/384kHz i DSD256
Wejście analogowe (mini-jack 3,5mm)
Aktualizacja oprogramowania OTA (Over The Air)
WiFi Dual Band (10/433Mbps)
Kompatybilny z Tidal Connect

Sterowanie

Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania

Aplikacja

GN Control

Testy

  • Gold Note DS-10 EVO / Gold Note PSU-10 EVO to zestaw streamer, DAC, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy / zasilacz. W całości wyprodukowane we Włoszech z komponentów wysokiej jakości.. [Czytaj więcej]

    Ludwik Hegel

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note