Wzmacniacz mocy Gold Note PA-10 EVO


Nowy PA-10 EVO to kompaktowy i wszechstronny wzmacniacz mocy, w pełni zrównoważony i o wysokim poziomie mocy na wyjściu - zaprojektowany dla nowoczesnych systemów audio High-End.

PA-10 EVO można używać w trybie Stereo lub Mono, z dwoma jednostkami jako monobloki, aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku. Estetyka obudowy wywodzi się z produktów Serii 10, integrując PA-10 w spójną koncepcję inspirowaną włoskim stylem i modułową konstrukcją Gold Note. Obudowa wykonana jest z ciężkich paneli aluminiowych, a wnętrze wypełniają precyzyjnie dobrane komponenty audio. Pomimo rozmiaru, PA-10 EVO jest niezwykle wydajny, dostarczając do 140W w trybie Stereo (8Ω) i do 280W w trybie Mono (8Ω).

Dzięki regulowanemu czynnikowi tłumienia, wzmacniacz może być doskonale dopasowany do każdych głośników - zarówno wielodrożnych kolumn wolnostojących, jak i mini-monitorów. Posiada wejścia zbalansowane i niezbalansowane, przez co może być podłączony do różnych źródeł dźwięku, a dzięki technologii GN Link, wzmacniacz może być kontrolowany w trybie Master-Slave.

W połączeniu z DS-10 EVO i głośnikami A3 EVO II (lub A6 EVO II), PA-10 EVO jest idealnym wzmacniaczem mocy do współczesnego, kompaktowego, wysokowydajnego systemu. UWAGA - PA-10 EVO nie może być dopasowany do PA-10, ale jest w pełni kompatybilny z wszystkimi innymi urządzeniami elektronicznymi, przedwzmacniaczami i stopniami wyjściowymi lampowymi.

Specyfikacja techniczna

Główne cechy

Moc wyjściowa: 2x 140W @ 8Ω/4Ω (stereo), 1x 280W @ 8Ω/4Ω (mono)
Pasmo przenoszenia: 5Hz-50kHz (@ -3dB)
THD (Total Harmonic Distortion): 0,01% (1kHz @ 1W)
Współczynnik tłumienia: High - 250 lub Low - 25

Wejścia i wyjścia

Wejścia audio: 1x RCA Stereo niezbalansowane, 1x XLR Stereo zbalansowane
Czułość wejścia: 2,5Vrms RCA/XLR
Impedancja wejścia: 3,6kΩ RCA, 7,2kΩ XLR
Wyjścia audio: Terminale głośnikowe

Zasilanie

Zasilacz: 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy: <1W w trybie Standby, <6W bez sygnału
Bezpiecznik: 5A T

Wymiary i waga

Wymiary: 200mm szer. | 80mm wys. | 260mm gł.
Waga: 3 kg

Wykończenia

Czarne/Srebrne/Złote anodyzowane aluminium z tradycyjnym szczotkowanym wykończeniem

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note