Wysokiej jakości przedwzmacniacze phono Gold Note stały się bardziej przystępne

PH-5 jest najnowszym z gamy przedwzmacniaczy gramofonowych Gold Note, zaprojektowanym w celu zapewnienia wysokiej jakości i doskonałej wydajności, która sprawiła, że ​​PH-10 i PH-1000 stały się sławne. Ilość nagród i wyróżnień, wielkość sprzedaży a przede wszystkim zadowolenie klientów na całym świecie, kazały nam stworzyć urządzenie z przystępną ceną , ale z wszystkimi najnowocześniejszymi funkcjami, którymi wyróżniają się nasze produkty. Wejście RCA akceptuje oba typy wkładek, zarówno MM jak MC. Oledowy wyświetlacz oferuje wybór krzywych EQ (RIAA, Decca London i American Columbia, każda z opcją rozszerzenia - Enhanced. Dodatkowa regulacja LOAD i GAIN, pozwala zagwarantować najwyższą elastyczność i wszechstronność, dzięki czemu idealnie dostroimy tor analogowy do praktycznie każdego parametru wkładki.

Aby każdy winyl był odtwarzany z odpowiednią krzywą korekcji

PH-5 umożliwia wybór bezpośrednio poprzez dotykowy ekran, właściwej krzywej korekcji dla danej płyty winylowej, : RIAA, DECCA LONDON i AMERICAN COLUMBIA. Dzięki naszej zastrzeżonej technologii inspirowanej przez Georga Neumanna (pioniera fonografii , producenta słynnej frezarki do płyt), każda krzywa może zostać „ulepszona”, aby rozszerzyć pasmo przenoszenia do 50 kHz, jeszcze bardziej poprawiając scenę, dynamikę i rozdzielczość, gdy jest to wymagane. Setki wybitnych płyt zostało nagranych przed wprowadzeniem RIAA, warto więc posłuchać ich w taki sposób, jak zostały wyprodukowane, zbliżony do tego jak chcieli ich twórcy.

Analogowe serce, cyfrowy interfejs

PH-5 to pierwszy produkt Gold Note zaprojektowany z interfejsem dotykowym ! Wszystkie ustawienia są łatwo dostępne i można je zmieniać dzięki innowacyjnemu i niezrównanie przyjaznemu dla użytkownika wyświetlaczowi, który pozwala wybierać i zarządzać wszystkimi opcjami w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania muzyki.

Przedwzmacniacz gramofonowy oparty jest na całkowicie nowej konstrukcji, w której wykorzystaliśmy dotychczasową wiedzę i doświadczenie.

Interfejs cyfrowy jest połączony z w pełni analogowym sercem, rzeczywiście ścieżka sygnału jest przeprowadzona przez dyskretne komponenty wysokiej klasy i optymalizowana pod kątem skrócenia odległości i zminimalizowania możliwych zakłóceń. Każde ustawienie wybrane za pomocą ekranu dotykowego steruje torem audio, prowadząc sygnał za pomocą przekaźników.

PH-5 charakteryzuje się „analogową czystością”, która jest w stanie zapewnić najwyższą jakość dźwięku i wydobyć nawet najdrobniejsze szczegóły z płyty winylowej.

Dedykowane zewnętrzne zasilanie


Aby zmaksymalizować wydajność PH-5, opracowaliśmy również dedykowany, zewnętrzny zasilacz superindukcyjny, który umożliwia przedwzmacniaczowi gramofonowemu osiągnięcie pełnego potencjału, osiągając jeszcze wyższy poziom realizmu muzycznego, lepszą dynamikę i prawdziwą trójwymiarowość dźwięku.

Specyfikacja techniczna

Główne cechy

Krzywe korekcji: 3 EQ curves (RIAA, Decca London, American Columbia) wszystkie z opcją Enhanced
Filtr subsoniczny: 10Hz/36dB oktawa
Pasmo przenoszenia: 20Hz -20kHz ± 0.3dB; Enhanced 20Hz-50kHz ± 0.3dB
Całkowite zniekształcenia harmoniczne THD : <0.05% @ 1kHz
Stosunek sygnału do szumu: 89dB
Odpowiedź dynamiczna: 105dB

Wejścia i wyjścia

Wejścia analogowe: 1x RCA stereo MM/MC
Czułość wejściowa: 0.1mV MC up to 10.0mV MM
Impedancja wejściowa:
9 opcji [10Ω, 22Ω, 47Ω, 100Ω, 220Ω, 470Ω, 1000Ω, 22kΩ, 47kΩ]
Gain:
40dB MM to 60dB MC z 4 opcjami [0dB, + 3dB, ± 6dB]
Pojemność wejściowa (MM) : 220pF
Wyjścia analogowe: 1x RCA, 1x XLR
Impedancja wyjściowa: 50Ω

Moc

Pobór prądu:
10W
Pobór prądu w trybie czuwania:
< 0,5W
Zasilanie:
100-120V or 220-240V, 50/60Hz
Bezpiecznik:
0,5A F/T

Wymiary i waga

Wymiary (szer. | wys. | głęb.):
200 mm | 80 mm | 260 mm
Waga:
Kg. 1.2 – urządzenie
Kg. 2.2 – wraz z opakowaniem

Wykończenia

Czarny

POZNAJ RÓWNIEŻ

inne produkty Gold Note